Sezono pabaiga

Deja, šis sezonas baigtas. Ačiū, kad buvote su mumis 👏👏👏👊👌 Ieškosim nesėkmių priežasčių, stiprinsimės ir susitiksim ateinančiame sezone 🤾‍♂️

Rungtynės su  Kauno rankinio klubas „Granitas-Karys“

Rungtynės su Kauno rankinio klubas „Granitas-Karys“

Pirmadini vyko Lietuvos rankinio lygos ketvirtfinalio kova –  Kauno „Granitas-Karys“ prieš HC „Vilnių“. Kova vyko visą pirmąjį kėlinį.  Didžiąją kėlinio dalį lipome ant kulnų kauniečiams (3:2, 8:6, 12:10, 14:12). Pirmąjį kėlinį aikštelės šeimininkai užbaigė pirmaudami rezultatu 16:13. Antrajame kėlinyje kauniečiams pavyko susikrauti saugesnę persvarą ir didžiąją kėlinio dalį ją išlaikyti (19:15, 23:19, 27:23). Tačiau paskutinėmis rungtynių…

Rungtynės su Vilniaus “VHC Šviesa”

Rungtynes pradėjome  prastai ir varžovai susikrovė persvarą, tačiau įpusėjus kėliniui persvara pavyko sumažinti (5:1, 5:5, 8:6, 9:9). Apylygis rezultatas laikėsi visą antrąją kėlinio pusę pirmaujant tai vienai, tai kitai komandai. Paskutinę sekundę Vaidas Drevinskas taikliu smūgiu pakeitė rezultatą ir pirmąjį kėlinį užbaigėme pirmaujant vienu įvarčiu. Ši persvara, prigesino „Šviesos“ žaidimą, nors antrojo kėlinio metu komandai…