Po atkaklios kovos parsivežame pergalę iš Panevėžio!

Šiandien vykome į Aukštaitijos sostinę – Panevėžį, kur susitikome su vietos „HC Grifas“ rankininkais, kurie po 13 sužaistų rungtynių užėmė 8 vietą. Kaip ir tikėjomės rungtynės buvo kovingos ir atkaklios, po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – (5:5). Tačiau kai pradėjome dirbti atkakliau ir tiksliau gynyboje rezultatas pasikeitė kardinaliai – pradėjome bėgti į priekį ir po pirmųjų 30 minučių komandas skyrė 9 įvarčiai mūsų naudai – (20:11). Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėm savo darbą gynyboje, kuris leido lengviau kvėpuoti puolime ir taip išnaudoti visą komandą bei pataupyti pagrindinius komandos žaidėjus! Taip grįžtame su pergale iš Panevėžio, rezultatu – 36:26!

Ignas Valiušis po rungtynių sakė: „Rungtynes vertinu neblogai. Pavyko užbėgti į greitas atakas ir įgyti persvarą nuo pirmo kėlinio, todėl galėjom pažaisti visi. Manau visi esam pažengę žingsnį į priekį, tai tas tikrai džiugina. “

Prie pergalės įvarčiais prisidėjo: Martynas Lapinskas – 8, Martynas Žala – 7, Vaidas Drevinskas – 6, Evaldas Veida – 4, Federico Jaime German, Modestas Adomėnas ir Artūras Sinkevičius – po 3, Tautvydas Damašauskas – 2,Ignas Valiušis – 1.

Šiose rungtynėse mūsų komandoje įvarčiais debiutavo – Modestas Adomėnas ir Artūras Sinkevičius, sveikiname!

Kitos rungtynės jau artėjanį šeštadienį, Vilniaus rankinio klubo salėje, susitiksime su Šiaulių „SC Dubysa“ rankininkais! Laukiame visų palaikymo paskutiniose reguliaraus sezono rungtynėse!

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful