Po sunkios kovos teko pripažinti čempionų pranašumą

Šį savaitgalį pakiliomis nuotaikomis vykome į Alytų, kur vyko rankinio šventė – LRF Taurė! Jos vyrų pusfinalyje susitikome su Lietuvos čempionais – Klaipėdos RK „Dragūnas“ rankininkais. Rungtynės prasidėjo apylygiai, abi komandos kovėsi taškas į tašką, keitėsi sėkmingomis atkarpomis gynyboje ir puolime, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje daugiau klydome puolime ir leidome klaipėdiečiams greitomis atakomis atritūkti kelias įvarčiais (17:14). Antrasis kėlinys prasidėjo nesėkmingai, varžovai didino persvarą ir tik pasiekus 7 įvarčių deficito ribą šiek tiek susiėmėm ir pagerinome žaidimą, tačiau to neužteko, kad prisivytume ir pusfinalį pralaimėjome (34:30).

Po rungtynių komandos kapitonas Martynas Lapinskas trumpai sakė: „Pusfinalis buvo sunkus kaip ir tikėjomės. Pradėjome neblogai, bet padarytos klaidos neleido pasivyti varžovų. Ir teko pripažinti jų pranašumą.“

Gerą pasirodymą parodęs Robertas Skobas apie pusfinalį šnekėjo: „Norėčiau padėkoti varžovams už kietą kovą, jie šį kartą buvo stipresni. O pralaimėjome, tai kad klaipėdiečiai buvo gerai pasiruošę prieš mūsų komandos metikus gynyboje ir patys padarėm daug klaidų, ko pasekoje jie pelnė greitus įvarčius.“

Komandai įvarčius pelnė: 7 Vaidas Drevinskas, 6 Domantas Raudonius, 5 Robertas Skobas, 4 Martynas Lapinskas, po 3 Evaldas Veida ir Martynas Žala, po 1 Ignas Valiušis ir Tautvydas Damašauskas. Gerai vartus gynė ir geriausiu rungtynių žaidėju tapo – Donatas Žebelys!

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful