HC „Vilnius“ užtikrintai įveikė „Grifą“

HC „Vilnius be didesnio vargo nugalėjo Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“ rankininkus Lietuvo Rankinio lygoje 31:25 (17:11).

Susitikimo pradžioje komandos žaidė lygiai, tačiau tai truko neilgai. Jau 9 minutę prasidėjo šeimininkų spurtas leidęs atitrūkti nuo varžovų 10:5. Iki pertraukos pranašumą “Vilnius” padidinino dar vienu įvarčiu 17:11.

Vilniečiai pajutę, kad perėmė rungtynių kontrolę suteikė daugiau varžybinės patirties ir mažiau šiame sezone kol kas rungtyniavusiems žaidėjams. Ir net 13 rungtyniavusių aikštės žaidėjų pasižymėjo bent po kartą. O žiūrovams tikrai nebuvo nuobodu, nes rungtynėse abi komandos kovėsi iki galo. Tai matosi pagal išvarymus, bendrai abi komandos prasižengė ir buvo nubaustos 2 minučių pašalinimu net 14 kartų. Nepaisant varžovų paastangų, sostinės komanda išsaugojo turėtą pranušumą iki galo 31:25.

HC „Vilnius“ komandoje pasižymėjo beveik visi runtyniavę aikštės žaidėjai: 4 kartus pasižymėjo Erikas Giliun ir Vaidas Drevinskas. 3 – Martynas Lapinskas, Simas Stankevičius (2), Arminas Milaknis, Domantas Raudonius (1) ir Augustinas Diktoras, 2 – Evaldas Veida ir Domantas Pukas, 1 – Ernestas Jančiukas, Martynas Žala, Mindaugas Stravinskas ir Mantas Ramonas.

Panevėžio “KKSC-RSSG Grifas” komandoje pasižymėjo: Erikas Vilkoicis 7, Amandas Šarkanas (1) ir Justas Totūraitis (1) po 5, Egidijus Narakas 4, Evaldas Vėta 2, Vladas Tomkevičius ir Ignas Storukas po 1.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful