Pralaimėjimas prieš čempionus po atkaklios kovos

Po rinktinių pertraukos sugrįžo Lietuvos Rankinio lygos kovos. Deja, HC „Vilnius“ komandai teko pripažinti Lietuvos čempionų Klaipėdos „Dragūno“ pranašumą 28:32 (10:18).

Rungtynės prasidėjo rezultatyviu abiejų komandų žaidimu, tačiau nuo kėlinio vidurio „Dragūnas“ spurtavo ir  atitolo nuo vilniečių penkiais įvarčiai, o iki kėlinio pabaigos padidino savo pranašumą iki 8 įvarčių (10:18)

Po pertraukos šeimininkai grįžo nusiteikę kovingai sumažino deficitą iki 5 įvarčių (17:22), tačiau uostamiesčio komanda vėl atstatė turėtą pranašumą po pirmojo kėlinio. Nepaisant to, vilniečiai vis tiek nenuleido rankų ir žaidė iki galo, deja pergalės pasiekti nepavyko, bet skirtumą sumažinti iki 4 įvarčių pavyko. Rungtynės baigėsi čempionų naudai 28:32.

Domantas Raudonius HC “Vilnius” žaidėjas:
“Nors rezultatas ir neblogai atrodo, bet pirmajame kėlinyje negalėjome užpulti, kažko trūko. Antrajame kėlinyje pradėjome geriau judėti be kamuolio, tai leido žaisti greitesnį žaidimą ir tai davė rezultatą.”

Žanas Gabrielius Virbauskas Klaipėdos “Dragūnas” komandos žaidėjas:

“Teigiamas dalykas, kad laimėjome rungtynes, bet sužaidėme du skirtingus kėlinius. Pirmajame gerai gynėmės, buvo geras greitas puolimas, realizavome savo progas. Antrajame kėlinyje, galbūt po pertraukos, pagalvojome, kad jau laimėjome rungtynes ir nebe taip stengėmės, praleidome 18 įvarčių antrajame kėlinyje ir puolime prametėme daug metimų, tai leido varžovams prisivyti.”

Vilniečiams įvarčius pelnė: Martynas Žala 10 (2), Vaidas Drevinskas 8, Martynas Lapinskas 3, Domantas Raudonius ir Domantas Pukas po 2, Robertas Skobas, Mantas Bruzgė ir Arminas Milaknis po 1.

Lietuvos čempionams įvarčius rinko: Karolis Bliuvas 6 (3), Žanas Gabrielius Virbauskas ir Lukas Juškėnas (1) po 5, Deividas Virbauskas 4, Laurynas Simonavičius 3, Karolis Stropus, Arvydas Bučius ir Modestas Vaitiekūnas po 2, Lukas Simėnas, Alain Romeo Eyebe ir Benas Butkus po 1.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful