Pirmoji sezono pergalė – derbyje

Praėjusiame Lietuvos rankinio lygos ture įvyko visų rankinio gerbėjų laukiamas sostinės komandų derbis, kuriame HC „Vilnius“ savo salėje įveikė Vilniaus VHC „Šviesos“ rankininkus rezultatu 32:25 (17:13) ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone.

Nors susitikimo pradžioje „Šviesos“ rankininkai pradėjo sėkmingu žaidimu, bet „Vilnius“ komandos žaidėjai sugebėjo sustabdyti varžovų puolimą ir kėlinio viduryje buvo priekyje 9-6. Iki kėlinio pabaigos šeimininkai sugebėjo padidinti persvarą iki 4 įvarčių ir po 30 minučių kovos pirmauti 17:13.

Po pertraukos „Šviesos“ rankininkai grįžo pasiruošę kovoti tik dėl pergalės, per 9min sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimumo 21:20, tačiau šeimininkai į tai atsakė atkarpa 8:2 ir iki pat rungtynių pabaigos sugebėjo išlaikyti žaidimo kontrolę, kuri leido iškovoti pergalę 32:25.

HC “Vilnius” komandai įvarčius rinko:Martynas Žala 12(3), Domantas Pukas ir Vaidas Drevinskas po 5, Martynas Lapinskas (1) ir Domantas Raudonius po 4 , Lukas Ragelis ir Arminas Milaknis pasižymėjo po kartą.

VHC „Šviesa“ komandoje daugiausia kartų pasižymėjo:  Valdas Drabavičius 8(2) , Karolis Antanavičius 7, Karolis Antonovičius 5, Artūras Švilpa 2, po vieną pridėjo: Ignas Jonuška, Mariu Bulkevičius ir Tadas Rasakevičius.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful