Pirmosios pergalės dar teks palaukti

Po neblogo sezono starto, kai buvo iškovotos lygiosios rungtynių pabaigoje prieš Alytaus “Varsa-Stronglasas“ komandą, toliau sekė dvi ne tokios sėkmingos rungtynės. Abu susitikimus HC „Vilnius“ žaidė prieš Kauno komandas „Ąžuolas-KTU“ ir „Granitas-Karys“. Ir, deja, pergalių pasiekti nepavyko.

Pirmasis varžovas buvo „Ažuolas-KTU“ komanda, kuri iškovojo pergalę prieš „Vilnių“ 22-31 (10-12). Nors sostinės komanda sėkmingai pradėjo susitikimą ir po 17 minučių pirmavo 8-4, tačiau iki kėlinio pabaigos persvaros išlaikyti nepavyko. Svečiai sugebėjo ne tik panaikinti deficitą, bet ir įgijo pranašumą (10-12). Antrasis kėlinys prasidėjo lygiu žaidimu, bet vėliau „Ąuolas-KTU“ ekipa tik dar labiau padidino savo pranašumą ir laimėjo susitikimą 22:31.

Vilniečių komandoje pasižymėjo: Vaidas Drevinskas  7(1), Martynas Lapinskas 4, Martynas Žala, Lukas Ragelis (1) ir Arminas MIlaknis po 3, Domanta Pukas 2.

Nugalėtojų komandai daugiausiai įvarčių įmetė: Ignas Grigas 9 (1), Deividas Jovaišas 8, Vilius Juozaitis 5, Edvinas Balčiūnas ir Arminas Stankūnas po 3.

Prieš Kauno „Granita-Karys“ komandą vyko atkakli kova visas 60 minučių, tačiau svečiai sugebėjo iškovoti pergalę 18-20 (7-10) nerezultatyviose rungtynėse.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai ir klampiose rungtynėse įsiveržė į priekį 3 įvarčiai jau 12 minutę (3-6). Toliau žaidimas vyko nerezultatyviai ir lygiai po 30 minučių svečiai turėjo tą patį 3 įv. pranašumą (7-10).
Po pertraukos svečiai padidino savo pranašumą iki 5 įvarčių, bet  su savo žiūrovų pagalba vilniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (18:18), tačiau per paskutines penkias minutes „Vilnius“ daugiau įvarčių nepelnė, o „Granitas-Karys“ pridėjo dar 2 rungtynės baigėsi 18:20.

HC “Vilnius” komandai daugiausiai įvarčių įmetė: Vaidas Drevinskas 7, Domantas Pukas 4, Arminas MIlaknis 3, Martynas Lapinskas, Lukas Ragelis, Evaldas Veida ir Domantas Raudonius pasižymėjo po kartą.

Rezultatyviausiais svečių komandoje rungtyniavo: Modestas Štarolis 6, Karolis Grigas ir Tadas Bučinskas po 4 , Karolis Dambrauskas 3.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful