Sezono starte – lygiosios

Po vasaros pertraukos grįžo Lietuvos Rankinio lygos kovos. Po įnirtingos ir permainingos kovos HC „Vilnius“ ir Alytaus „Varsa-Stronglasas“ išsiskyrė taikiai 22:22 (12:9).

Pirmąjį kėlinį sostinės komanda pradėjo labai geru žaidimu, kuris leido susikrauti net 5 įvarčių persvarą (9:4), tačiau antroje kėlinio pusėje Alytaus komanda sugebėjo sumažinti deficitą iki 2 įvarčių (11:9). Bet kėlinio pabaigoje vilniečiai sužaidė rezultatyvią ataką ir tai leido padidinti pranašumą iki 3 įvarčių. Po 30 minučių šeimininkai buvo priekyje 12:9

Antrasis kėlinys visai nepriminė pirmojo pradžios. Svečiai sugebėjo pasinaudoti keliais vilniečių komandos žaidėjų išvarymais ir ne tik panaikino deficitą, bet sugebėjo ir įgyti 3 įvarčių pranašumą (13:16). Ir nors vilniečiai sugebėjo kelis kartu lyginti rezultatą, likus žaisti mažiau nei keturias minutes „Varsa-Stronglasas“ turėjo 2 įvarčių persvarą. Bet Martyno Žalos įvartis leido sumažinti deficitą iki minimumo (21:22). Vėliau kitoje Alytaus komandos atakoje buvo skirtas 7m baudinys į šeimininkų vartus. Tačiau nuostabiai sužaidęs patyręs Rolandas Uoslys atrėmė Gintauto Adamkevičiaus metimą, nors jis prieš tai buvo įmetęs visus mestu 6 metimus nuo 7m linijos. Paskutinę ataką prieš vilniečius buvo pažeistos taisyklės ir skirtas taip pat  7 metrų baudinys, kuris buvo pirmasis Vilniaus komandai visose rungtynėse, nepaisant to Vaidas Drevinskas šaltakraujiškai realizavo baudinį ir likus žaisti 30s išlygino rezultatą. Paskutinę ataką „Vilnius“ sėkmingai gynėsi ir rungtynių pabaigoje prasižengė prieš varžovus. O Žygimanto Micevičiaus mestą metimą nuo 9m sėkmingai blokavo žaidėjų sienelė. Komandos baigė susitikimą lygiosiomis 22:22.

Martynas Žala (HC „Vilnius žaidėjas“)

„Smagu grįžti į aukštesnį lygį. Rungtynes pradėjome tikrai gerai, turėjome persvarą, tačiau vėliau ėmėme strigti, jų vyresni žaidėjai pradėjo kibiau gintis. Jau galvojome, kad rungtynes paleidome, bet pačiame gale sugebėjome iškovoti tašką“.

Gintautas Adamkevičius (Alytaus „Varsa-Stronglasas“)

„Pirmosios varžybos buvo klampios, jautėsi startinis jaudulys, ypač tai matėsi jaunesnių žaidėjų žaidime. Tai, ko gero, ir pakišo koją. Aišku, nereikia nuvertinti ir Vilniaus komandos, kuri parodė stiprų charakterį antrajame kėlinyje, kai atsilikinėdami pasivijo ir tikrai manau, abi komandos buvo vertos lygiųjų“.

HC „Vilnius komandoje pasižymėjo: Vaidas Drevinskas 9 (1) , Martynas Žala 6, Arminas Milaknis 3  Lukas Ragelis 2 ir Domantas Pukas bei Robertas Skovas pasižymėjo po kartą.

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Gintautas Adamkevičius 8 (6), Deivas Eidukonis ir Nedas Buronko po 4,  Žygmantas Micevičius 2, Tautvydas Petrušauskas ir Šarūnas Krisiulevičius pelnė po vieną įvartį.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful