Vilniaus derbyje nesėkmė rungtynių pabaigoje

Iki pergalės pirmajame Vivus.Lt Rankinio lygos ketvirtfinalyje HC „Vilnius“ komandai prieš VHC „Šviesos“ komandą pritūko visai nedaug. Tik pačioje rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidę varžovai pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą laimėjo 25:27 (11:15).

Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo dviejų lygiaverčių komandų žaidimą. Vienu metu “Vilnius” buvo perėmęs iniciatyvą, tačiau Vilnaus VHC “Šviesa” rankininkai kėlinio pabaigoje spurtavo ir prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 11:15.

Po pertraukos formalūs šeimininkai grįžo į rungtynes ne kartą lygindami rezultatą. Dar 54 minutę rezultatas buvo 25:25, tačiau per likusį laiką komandos demonstravo didžiulę koncentraciją gynyboje. Ir per 6 minutes buvo pelnyti tik du įvarčiai, deja, abu į HC „Vilnius“ komandos vartus.