Pirmojo rato pabaigoje dvi pergalės

Prieš gražiausias metų šventes Vivus.Lt Rankinio lygoje HC „Vilnius“ pirmąjį ratą baigė dvejomis pergalėmis prieš „Uteną bei Ūlą“ ir įsitvirtino lentelės viduryje.

Utenoje vilniečiai įveikė varžovus rezultatu 26-35 (14:16). Pergalė lėmė labai gerai sužaistos abiejų kėlinių pradžios. Pirmajame vilniečiai laiminėjo 3:9, tačiau šeimininkai prisivijo svečius, bet antrojo kėlinio pradžia buvo dar geresnė. „Vilnius “ rankininkai ją laimėjo 2:13 ir užtikrintai iškovojo pergalę.
Prieš Utenos rankininkus rezultatyviausiai žaidė: Domatas Raudonis 9, Simas Stankevičius 6 (1), Lukas Ragelis 5, Martynas Lapinskas ir Šarūnas Sakalauskas po 4, Karolis Antonovičius 3, Erikas Giliun ir Mindaugas Stravinskas po 2

Po savaitės laukė išvyka į Varėną, kur taip pat užtikrintai iškovota pergalė 22:33 (12:20). Pergalę lėmė puikus pirmasis kėlinys po kurio turėtas pranašumas leido tvirtai jaustis svečiams, o antroje rungtynių pusėje pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą ir prieš šventes parsivežti dar vieną taip reikalingą pergalę kovojant dėl geresnės pozicijos Vivus.lt Rankinio lygoje. Dabar su 8 taškais HC “Vilnius” užima penktąją poziciją.

Prieš Varėnos „Ūlos“ rankininkus pasžymėjo Šarūnas Sakalauskas  9 (1), Karolis Antonovičius 6 (1), Lukas Ragelis 5, Domantas Pukas ir Domantas Raudonis po 4, Martynas Lapinskas ir  Petras Raupėnas po 2, Mindaugas Stravinskas pridėjo 1.

Kitas rungtynės Vivus.lt Rankinio Lygoje HC „Vilnius“ žais 2018m. sausio 20 dieną prieš Šiaulių „SM Dubysa Gubernija“

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful