Antroji pergalė Vivus.lt Rankinio Lygoje

Lietuvos rankikio lygoje HC “Vilnius” po atkaklios kovos įveikė KTU komandą 29:28 (17:16).

Rungtynių pradžioje šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir prieš kauniečius pirmavo. Tačiau varžovai likus 15 sekundžių iki kėlinio pabaigos išlygino rezultatą (16:16), bet per likusias sekundes vilniečiai atstatė minimalų pranašumą prieš pertrauką 17:16.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo vėl HC „Vilnius“ komandos spurtu ir po 44 minučių sostinės komanda užtikrintai pirmavo 24:18. Tačiau svečiai iki rungtynių pabaigos sugebėjo sumažinti deficitą iki minimumo, tačiau rungtynių pabaigoje vilniečiai turėjo kamuolį ir iškovojo antrąją pergalę Vivus.Lt Rankinio lygoje.

Žaidėjų komentarai

Lukas Ragelis (HC „Vilnius“ žaidėjas)

„Gerai, kad laimėjome, nes gale pasimetėme, o varžovai mus pasivydavo vis dėl drausmės trūkumo tiek puolime tiek gynyboje.“ Arminas Stankūnas (KTU žaidėjas)

„Tikriausiai labiausiai trūko metimų, nes varžovų vartininkas mus uždarė. Aišku ir patys padarėme daug žaidybinio broko, nesusitvarkėme su linija, trūko tiek puolime tiek gynyboje.“

Statistika

HC „Vilnius“ komandoje pasižymėjo: Lukas Ragelis 7 (1), Martynas Lapinskas 6 (2), Petras Raupėnas 5, Simas Stankevičius 4, Karolis Antonovičius 3, Erikas Giliun ir Mindaugas Stravinskas po 1.

Tarp „KTU“ žaidėjų rezultatyviausi buvo: Vilius Juozaitis 7, Ignas Grigas 6 (1), Deividas Jovaišas ir Arminas Stankūnas po 5, Karolis Jankauskas 3, Aurimas Balčiūnas 1.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful