HC “Vilnius” baigė savo sezoną po trilerio su dviem pratęsimais

Savo salėje žaidę HC “Vilnius” rankininkai paskutinėse šio sezono rungtynėse net 80 minučių kovojo Vilniaus derbyje dėl patekimo į pusfinalį, tačiau antrojo pratęsimo pabaigoje pritrūko jėgų ir „Šviesos“ komanda įveikė HC „Vilnių“ 29-35. O ketvirtfinalio serijoje 0-2.

Pirmasis kėlinys prasidėjo nervingai. Kėlinys vyko nerezultatyviai, tačiau „Vilnius“ net du kartus sugebėjo panaikinti varžovų trijų įvarčių pranašumą ir po 30 minučių dar niekas nebuvo aišku (10-10).

Antroji pusė prasidėjo taip pat atkakliai ir abi komandos žaidė įvartis į vartį. Pačioje rungtynių pabaigoje šeimininkai dar turėjo šansą iškovoti pergalę, tačiau septynių metrų baudinys buvo atremtas. Pagrindinis laikas baigėsi 21-21.

Pirmasis pratęsimas prasidėjo sėkmingiau švečiams, tačiau per kitas penkias minutes “Vilnius” sėkmingai spaudė varžovus ir sugebėjo išlyginti rezultatą.

Antrasis pratęsimas vyko ne taip, kaip buvo galima tikėtis iš prieš tai matytų vaizdo. Šeiminkai per pirmas penkias minutes nepasižymėjo ne karto o svečiai net keturis. O antroji pratęsimo pusė nenusisekė dar labiau ir rungtynės baigėsi 29-35.

Tadas Rasakevičius (VHC “Šviesa” žaidėjas)

“Varžybos buvo labai sunkios, sunku net kalbėti, galbūt mums padėjo jaunystė.  Antrame pratęsime labai užsivedėme ir padarėme, ką turėjome”.

Tadas Padolskis (HC “Vilnius” komandos kapitonas)

“Labai sunku rasti žodžius. Šios rungtynės buvo emociškai sunkios, bet tokios, kokios ir turi būti atkrintamosios. Sirgalaliai pamatė tikrai gražias, atkaklias rungtynes, tik gaila, kad mums pabaiga nebuvo sėkminga. Sezonas turi savo pikus ir duobes, mes tą patyrėme. Nepamirškime taurės, kur kovojome finale. Tik gaila, kad šis ketvirtfinalis taip susiklostė, bet nepaisant to, sezoną vertinu teigiamai”.

HC “Vilnius” komandoje pasižymėjo: Martynas Lapinskas 10 (7), Martynas Žala 8, Karolis Antonovičius 6, Paulius Verbickas 2, Tadas Padolskis, Jūris Aganauskas ir Petras Raupėnas po vieną.

„Šviesai“ daugiausiai įvarčių įmetė: Karolis Antanavičius 10, Valdas Drabavičius 9 (5), Artūras Švilpa 5, Tadas Rasakevičius 4, Dovydas Kuodys 3.

HC “Vilnius” komandai šis sezonas baigėsi. Visas HC “Vilnius” kolektyvas dėkoja už palaikymą savo sirgaliams, kurie yra nuostabūs, AČIŪ JUMS ir iki kito sezono!

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful