Reguliarus sezonas užbaigtas pergale Varėnoje

Paskutinėse reguliaraus Vivus.Lt Rankinio lygos sezono rungtynėse HC “Vilnius” iškovojo pergalę išvykoje 32-34 prieš Varėnos “Ūlos” klubą.

Rungtynių pradžioje nei vienai komandai nepavyko įsiveržti į priekį ryškesnę persvara. Tik antroje kėlinio pusėje vilniečiai sugebėjo atitrūkti 6 įvarčiais, tačiau “Ūlos” rankininkai kėlinio pabaigoje sušvelnino atsilikimą iki 3 (13-16).

Antrasis kėlinys vyko pagal pirmojo scenarijų. Abi komandos žaidė taškas į tašką, tik vilniečiai dėka pirmojo kėlinio turėjo pranašumą išskyrus kartą, kai varėniškiai buvo išlyginę rezultatą, bet “Vilnius” iniciatyvos nepaleido  ir pabaigoje sugebėjo iškovoti pergalę 32-34.

Vilniečiams daugiausiai įvarčių metė: Martynas Lapinskas 9 (3), Martynas Žala 8 (2), Petras Raupėnas 7, Karolis Antonovičus 6, Simas Stankevičius 2, Erikas Gulin ir Tadas Padolskis po 1

Varėnos klubo rankininkams daugiausiai įmetė: Laurynas Petrušis 12 (2), Gražvydas Sereičikas 7, Gediminas Barysas 5, Rimantas Palevičius 3, Šarūnas Krisiulevičius 2.

Pasibaigus reguliariam sezonui aišku, kad ketvirtfinalyje HC “Vilnius” susitiks su VHC “Šviesa”. Pirmosos rungtynės vyks balandžio pirmąją.