Revanšas prieš “Dragūną” nepavyko

Vivus.Lt rankinio lygoje susitiko šių metų LRF taurės finalininkai. Vilniečiams pasiekti revanšo nepavyko. „Dragūnas“ 27-31 iškovo pergalę, nors intrigos ir emocijų netrūko iš abiejų komandų.

Pirmasis kėlinys

Pradžia buvo sėkmingesnė svečiams. Po 9 minučių jie pirmavo 2-6. Ir nors po to sekė trijų išvarymų iš eilės serija vilniečiai mažumoje sugebėjo sumažinti varžovų pranašumą, o kėlinio pabaigoje priartėti ir iki minimumo, tačiau greitomis atakomis kėlinį užbaigę Klaipėdiečiai po 30 minučių buvo priekyje 14-16.

Antroji rungtynių pusė

LRF Taurės laimėtojai ir toliau pirmavo 2-3 įvarčių skirtumu. O Įpusėjus kėliniui sukaupė 7 įvarčių pranašumą. Bet sostinės komanda be kovos net neketino atiduoti dviejų taškų ir sunkus darbas gynyboje ir tikslus žaidimas puolime leido sumažinti deficitą iki 4 įvačių, bet arčiau priartėti prie varžovų nepavyko. Rungtynės baigėsi 27-31 Klaipėdos “Dragūno” naudai.

Tado Padolskio komentaras (HC „Vilnius“ žaidėjas)

„Pirmiausia, manau, kad tikrai buvo labai gražios rungtynės žiūrovams. Abi komandos demonstravo aukšto lygio rankinį. Galbūt „Dragūno“ profesionalumas leido jiems kai kuriose pozicijose sužaisti geriau, įmesti tam tikrus metimus,  mes neapsigynėme, kas ir lėmė skirtumą“.

Luko Juškėno komentaras (Kaipėdos „Dragūnas“ žaidėjas)

„Pirmajame kėlinyje išėjome ne taip nusiteikę, kaip planavome. Norėjome rungtynių pradžioje užbaigtį viską. Antrajame labiau susikaupėmė ir viskas išėjo geriau„.

Vilniečiams įvarčius metė: Martynas Lapinskas  9(6), Petras Raupėnas 5 , Andrius Kliorė 4 (1), Karolis Antonovičius ir Martynas Žala po 3, Tadas Padolskis, Paulius Verbickas ir Simas Stankevičius po 1.

Klaipėdos “Dragūno” komandoje rezultatyviausi buvo: Lukas Simėnas 7, Lukas Juškėnas 6 (1), Modestas Vaitekūnas ir Mindaugas Meškauskas po 5 Lukas Jurys 4 (1), Benas Butkus ir Arvydas Bučius po 2.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful